HRAJEME SI CELÝ ROK...

Malí lidé, velkým lidem

Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy.

Ostrava!!!

Přírodní zahrada MŠ AGEL

Mateřská škola AGEL s.r.o. získala ze Státního fondu životního prostředí ČR  dotaci ve výši 446.816 Kč na vybudování zahrady v přírodním stylu.

Název projektu: „Přírodní zahrada MŠ AGEL“
Akceptační číslo: 07041861
Příjemce podpory: Mateřská škola AGEL s.r.o., Zalužanského 1192/15, Vítkovice, 703 00 Ostrava
Realizace: 2019-2020
Stručný popis projektu: Předmětem projektu je úprava stávající zahrady mateřské školy na přírodní zahradu. Po úpravách bude zahrada poskytovat dětem praktickou i teoretickou výuku v oblasti EVVO. Bude se jednat zejména o broukoviště, ptačí krmítka, balanční prvky, mlhoviště, rákosové tunely, balanční pocitový chodník, výsadbu zeleně. Součástí bude také venkovní učebna pro EVVO vzdělávání dětí. Budou provedena certifikovaná školení pedagogů a pravidelná setkávání s dětmi a jejich rodiči.