HRAJEME SI CELÝ ROK...

Projekty/Dotace

Šablony I. OP JAK pro Mateřskou školu AGEL s.r.o.

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání, inovativní vzdělávání dětí/žáků/účastníků zájmového vzdělávání, spolupráce s rodiči dětí, žáků, účastníků zájmového vzdělávání a veřejností.

Na realizaci projektu je poskytována finanční podpora EU

Realizace investice národního plánu obnovy - komponenta 3.1

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Podpora nadaných dětí v MŠ AGEL II./ 170.000,- Kč /2023

Kouzla našeho regionu v MŠ AGEL / 50.000,- Kč /2023

Podpora nadaných dětí v MŠ AGEL/ 300.000,- Kč /2022

Lidové zvyky a řemesla v MŠ AGEL/ 70.000,- Kč/ 2022

Malí lidé, velkým lidem II./ 50.000,- Kč /2021

Přírodní zahrada MŠ AGEL

Mateřská škola AGEL s.r.o. získala ze Státního fondu životního prostředí ČR  dotaci ve výši 446.816 Kč na vybudování zahrady v přírodním stylu.

Název projektu: „Přírodní zahrada MŠ AGEL“
Akceptační číslo: 07041861
Příjemce podpory: Mateřská škola AGEL s.r.o., Zalužanského 1192/15, Vítkovice, 703 00 Ostrava
Realizace: 2019-2020
Stručný popis projektu: Předmětem projektu je úprava stávající zahrady mateřské školy na přírodní zahradu. Po úpravách bude zahrada poskytovat dětem praktickou i teoretickou výuku v oblasti EVVO. Bude se jednat zejména o broukoviště, ptačí krmítka, balanční prvky, mlhoviště, rákosové tunely, balanční pocitový chodník, výsadbu zeleně. Součástí bude také venkovní učebna pro EVVO vzdělávání dětí. Budou provedena certifikovaná školení pedagogů a pravidelná setkávání s dětmi a jejich rodiči.